2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Puszcza Rządowa – Wierzchowiska - Rypin 2. Rypin – Zakrocz - Urszulewo 3. Rypin – Długie – Radziki Duże – Czyżewo - Rypin 4. Rypin – Michałki – Świedziebnia – Michałki - Rypin 5. Ugoszcz – Ostrowite - Rypin 6. Rypin – Trąbin – Gulbiny – Radziki Duże – Długie - Rypin 7. Czarnia Mała – Skrwilno - Rypin 8. Rypin – Zakrocz – Czumsk Duży
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1. Puszcza Rządowa – Wierzchowiska - Rypin 2. Rypin – Zakrocz - Urszulewo 3. Rypin – Długie – Radziki Duże – Czyżewo - Rypin 4. Rypin – Michałki – Świedziebnia – Michałki - Rypin 5. Ugoszcz – Ostrowite - Rypin 6. Rypin – Trąbin – Gulbiny – Radziki Duże – Długie - Rypin 7. Czarnia Mała – Skrwilno - Rypin 8. Rypin – Zakrocz – Czumsk Duży Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym: Maj 2027 r. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w ogłoszeniu.
Interne Kennung: KT.7252.84.05.01.2026