See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń optoelektroniczny w ramach zwiększenia zdolności obronnych Straży Granicznej w zakresie walki naziemnej przy wykorzystaniu urządzeń optoelektronicznych.
Beschreibung: Dostawa urządzeń optoelektroniczny w ramach zwiększenia zdolności obronnych Straży Granicznej w zakresie walki naziemnej przy wykorzystaniu urządzeń optoelektronicznych.
Interne Kennung: 46/BF/BTiZ/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001