370449-2025 - Ergebnis
Tschechien – Theatersitze – Pořízení a instalace divadelních sedaček do Divadla v Dlouhé
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení a instalace divadelních sedaček do Divadla v Dlouhé
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající ve výměně sedadel (demontáž a likvidace stávajících a výroba, dodání a montáž nových sedadel a související obnova podlahových krytin sálu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531000 Teppiche
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPořízení a instalace divadelních sedaček do Divadla v Dlouhé