See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Spółki „Koleje Małopolskie” celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych z podziałem na 3 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 187802-2026
Interne Kennung: DZ.26.84.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 1 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat tarnowski, miasto Tarnów, powiat dąbrowski, powiat brzeski, powiat gorlicki, powiat nowosądecki, miasto Nowy Sącz, powiat bocheński
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający w ramach prawa opcji może, przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, o okres do 18 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2028 roku
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 3 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat tarnowski, miasto Tarnów, powiat dąbrowski, powiat brzeski, powiat gorlicki, powiat nowosądecki, miasto Nowy Sącz, powiat bocheński
Interne Kennung: Zadanie 3
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający w ramach prawa opcji może, przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, o okres do 18 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2028 roku.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie 2