2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering, plaatsing en onderhoud van toegangscontrolesystemen in VITO-gebouwen, waaronder gebouw Earth
Beschreibung: VITO is momenteel bezig met de bouw van een nieuw laboratoriumgebouw, bestaande uit twee vleugels, een piloothal en een opslagzone. Deze infrastructuur moet worden uitgerust met een toegangscontrolesysteem dat volledig compatibel is met het bestaande systeem binnen VITO, namelijk SynGuard. Daarnaast wordt er in de komende jaren een toenemende behoefte verwacht aan extra toegangscontrole. In dit bestek worden daarom enkele pilootcases beschreven die als basis kunnen dienen voor toekomstige uitbreidingen.
Interne Kennung: PPP04G-1205/5433/EARTH-ACCESS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EARTH-ACCESS_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP04G-1205/5433/EARTH-ACCESS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EARTH-ACCESS_1