See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie o charakterze twórczym projektu organizacji międzynarodowej konferencji International Mines Rescue Body 2027 z wykorzystaniem nowych technik przekazu, prezentacji lub komunikacji
Beschreibung: Opracowanie o charakterze twórczym projektu organizacji międzynarodowej konferencji International Mines Rescue Body 2027 z wykorzystaniem nowych technik przekazu, prezentacji lub komunikacji
Interne Kennung: 1/26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: opracowanie o charakterze twórczym projektu organizacji międzynarodowej konferencji International Mines Rescue Body 2027 z wykorzystaniem nowych technik przekazu, prezentacji lub komunikacji