370485-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mahlmaschinen – Tomáš Endler – vybudování nové kompostárny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTomáš Endler – vybudování nové kompostárny
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vybudování nové kompostárny, zahrnující dodávku, dopravu, montáž a zprovoznění a dále realizace stavebních prací spočívajících ve stavbě nové zpevněné plochy o půdorysném rozměru 20x30 m.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDrtič
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku drtiče.
LosLOT-0002
TitelStavební úpravy
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší realizaci stavebních prací spočívajících ve stavbě nové zpevněné plochy o půdorysném rozměru 20x30 m.
Interne Kennung2
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten