2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek zgodnie z zarządzeniem nr 38/2025 Wójta Gminy Kętrzyn z dnia 14.05.2025 roku.
Interne Kennung: RGG.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001