370516-2025 - Wettbewerb
Polen – Tischcomputer – WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA
Beschreibung: 4.1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego WDROŻENIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU E-USŁUG PUBLICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MOF ŁUKOWA Część 1 – dostawa zestawów komputerowych oraz laptopów Część 2 – system do zarządzania handlem obwoźnym Część 3 – zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh Część 4 – dostawa oprogramowania do zarządzania 4.2. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w szczegółowym zakresie, w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, a wszelkie towary określone w dokumentacji, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis w zakresie minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Zamawiający, przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z normami jakościowymi lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z równoważnymi normami jakościowymi odwołującymi się do systemów zapewniania jakości opartych na odpowiednich normach europejskich lub potwierdza odpowiednio stosowanie przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych równoważnych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych odwołujących się do systemów zarządzania jakością opartych na odpowiednich seriach norm europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia została zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 p.z.p. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 p.z.p.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa zestawów komputerowych oraz laptopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 szt. zestawów komputerowych (jednostka centralna z systemem operacyjnym, monitor i oprogramowanie biurowe) oraz 39 szt. laptopów z systemem operacyjnym i oprogramowaniem biurowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – system do zarządzania handlem obwoźnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest system do zarządzania handlem obwoźnym. System ma pełnić funkcję platformy elektronicznej realizującej procesy administracyjne, finansowe i informacyjne związane z prowadzeniem handlu obwoźnego na terenie miasta Łuków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaplanowanie i wykonanie sieci Wi-Fi Mesh (zaplanowanie, dostawa, instalacja oraz uruchomienie bezprzewodowej sieci Wi-Fi Mesh, w tym wykonanie niezbędnej infrastruktury kablowej sieć LAN oraz montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych) w następujących lokalizacjach jednostek organizacyjnych Miasta Łuków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72710000 Lokalnetz, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa oprogramowania do zarządzania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup systemu dla przedszkoli i żłobka w Mieście Łuków. System ten ma stanowić kompleksowe rozwiązanie do zarządzania placówką edukacyjną dla dzieci. Obejmować powinien podstawowe funkcje dydaktyczne takie jak ewidencjonowanie obecności na zajęciach i prowadzenie dziennika elektronicznego, komunikację z rodzicami, przyjmowanie e-płatności, a także zarządzanie kadrą nauczycielską i dziećmi w przedszkolu/żłobku. Dodatkowo system obsługiwać ma również procesy pomocnicze takie jak raportowanie oraz wspieranie procesów dydaktycznych i opiekuńczych. Dostawa, konfiguracja i zamontowanie w uchwytach antykradzieżowych, kompatybilnych z systemem urządzeń mobilnych typu tablet wraz z uchwytem antykradzieżowym. Liczba tabletów - 16. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete