2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SUKCESYWNEGO PODSTAWIENIA, WYNAJMU I SERWISU PRZENOŚNYCH URZĄDZEŃ SANITARNYCH (3 ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego podstawienia, wynajmu i serwisu przenośnych urządzeń sanitarnych w następujących lokalizacjach: Zadanie nr 1 – Garnizon Wrocław Zadanie nr 2 – Garnizon Oleśnica Zadanie nr 3 – Garnizon Kłodzko
Interne Kennung: INFR/380/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia. Obowiązująca umowa zakończyła się z inicjatywy Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Garnizon Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego podstawienia, wynajmu i serwisu przenośnych urządzeń sanitarnych w lokalizacji: Garnizon Wrocław.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem ofertowym zawartym w załączniku nr 3 do SWZ i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ, tj. przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Garnizon Oleśnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego podstawienia, wynajmu i serwisu przenośnych urządzeń sanitarnych w lokalizacji: Garnizon Oleśnica.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Garnizon Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego podstawienia, wynajmu i serwisu przenośnych urządzeń sanitarnych w lokalizacji: Garnizon Kłodzko.