See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem cyfrowych łączy telekomunikacyjnych (cz. VIII) dla jednostek Policji woj. dolnośląskiego
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia - rozdz. V SWZ. 1. Przedmiotem zamówienia jest Najem cyfrowych łączy telekomunikacyjnych (cz. VIII) dla jednostek Policji woj. dolnośląskiego. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 3. Postępowanie podzielone zostało na 15 części – zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części postępowania. Maksymalnie Wykonawca może złożyć ofertę na 15 części postępowania. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 5. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 6. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 7. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 8. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 9. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 10. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 11. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 12. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 13. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 14. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 15. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 16. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 18. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 19. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 20. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 21. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 22. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 23. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 24. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 25. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 26. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. część 1 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 1 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 1 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 1 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 1 postępowania
Los: LOT-0002
Titel: 2. część 2 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 2 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 2 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 2 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 2 postępowania
Los: LOT-0003
Titel: 3. część 3 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 3 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 3 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 3 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 3 postępowania
Los: LOT-0004
Titel: 4. część 4 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 4 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 4 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 4 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 4 postępowania
Los: LOT-0005
Titel: 5. część 5 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 5 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 5 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 5 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 5 postępowania
Los: LOT-0006
Titel: 6. część 6 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 6 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 6 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 6 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 6 postępowania
Los: LOT-0007
Titel: 7. część 7 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 7 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 7 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 7 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 7 postępowania
Los: LOT-0008
Titel: 8. część 8 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 8 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 8 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 8 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 8 postępowania
Los: LOT-0009
Titel: 9. część 9 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 9 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 9 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 9 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 9 postępowania
Los: LOT-0010
Titel: 10. część 10 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 10 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 10 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 10 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 10 postępowania
Los: LOT-0011
Titel: 11. część 11 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 11 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 11 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 11 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 11 postępowania
Los: LOT-0012
Titel: 12. część 12 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 12 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 12 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 12 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 12 postępowania
Los: LOT-0013
Titel: 13. część 13 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 13 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 13 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 13 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 13 postępowania
Los: LOT-0014
Titel: 14. część 14 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 14 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 14 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 14 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 14 postępowania
Los: LOT-0015
Titel: 15. część 15 postępowania – KPP Lubań, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 15 postępowania
Beschreibung: 1. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie infrastruktury do podłączenia jednostek Policji woj. dolnośląskiego wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi oraz świadczenie przez operatora telekomunikacyjnego, dla KWP we Wrocławiu, usługi dzierżawy łączy transmisji danych Carrier Ethernet umożliwiających transmisję danych w postaci pakietowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – dalej SWZ. Jeżeli, zgodnie z załącznikiem nr 1 do PPU, Zamawiający wymaga dostarczenia sprzętu (tabela nr 6), sprzęt należy dostarczyć najpóźniej w dniu uruchomienia usługi. 2. część 15 postępowania – KWP Wrocław, zgodnie z relacjami wskazanymi w treści formularza ofertowego dla części 15 postępowania. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w szczególności terminy, sposób zapłaty i rozliczenia, kary umowne, zmiany umowy itp., które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 4. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 64214400-3 – Wynajem kablowych łączy telefonicznych. 5. Miejsce realizacji usług. Usługi realizowane w jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Adresy relacji dla poszczególnych części postępowania wskazano w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 6. Brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277). 8. Oferty równoważne - patrz rozdz. V, ust. 9 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia dla każdej z części postępowania to 36 miesięcy licząc od dnia uruchomienia usługi. Planowane daty rozpoczęcia świadczenia usługi wskazano w załączniku nr 2 do PPU. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu realizacji przedmiotu umowy uregulowane zostały w PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający zażąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale IX SWZ, tj. Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, o którym mowa w art. 10 i 11 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 34 ze zm.). Zgodnie z art. 127 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie (JEDZ) dane umożliwiające dostęp do tych środków. Forma składania podmiotowych środków dowodowych żądanych na wezwanie - patrz rozdz. IX, ust. 3 SWZ. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy - patrz rozdz. XIII SWZ. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - patrz rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Dalsze informacje dotyczące postępowania - patrz rozdz. IV SWZ. 23. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 24. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 25. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulow. w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w § 14 PPU.
Interne Kennung: PU-2380-048-039-048/2025/DZ część 15 postępowania