See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności położnictwo i ginekologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności położnictwo i ginekologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 23/DP/04/2025/1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121210 Dienstleistungen von Gynäkologen oder Geburtshelfern
5. Los
Los: LOT-0001