2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van Meerderweert en Eduquaat. Het voorzien van ongeveer 20 multifunctionals voor Meerderweert en 8 multifunctionals voor Eduquaat op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne Kennung: FD/6006AH1/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties