370776-2026 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych ładowarek kołowych / 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 szt. fabrycznie nowych ładowarek kołowych / 2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dostawy 2 szt. fabrycznie nowych ładowarek kołowych. 2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, technicznie sprawny, gotowy do pracy, w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Zakład/Instalacja Dylów 98-330 Dylów A, gmina Pajęczno w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 14:00. Koszt dostawy uwzględniony jest w wynagrodzeniu wskazanym w § 6 umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania pokazu sprawności technicznej przedmiotu umowy, w obecności Zamawiającego, po dostarczeniu przedmiotu umowy. 4. Odbiór przedmiotu umowy nastąpi w obecności przedstawiciela Wykonawcy w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 5. Przeprowadzenie w miejscu i w dniu odbioru przedmiotu umowy szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania ładowarek kołowych. 6. Przedmiot umowy wraz z zamontowanym wyposażeniem dodatkowym i osprzętem objęty jest gwarancją i rękojmią producenta przez okres 24 miesięcy lub 4000 mth/h (w zależności co nastąpi pierwsze). 7. Wraz z dostarczeniem przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się do: a) Dostarczenia protokołu przekazania; b) Dostarczenia instrukcji obsługi w języku polskim dla ładowarki kołowej i wyposażenia dodatkowego (w wersji papierowej i elektronicznej); c) Dostarczenia katalogu części zamiennych (w wersji papierowej i elektronicznej); d) Książka przeglądów i konserwacji ładowarki kołowej. Określony zakres i częstotliwość przeglądów serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz przeglądów konserwacyjnych; e) Deklarację zgodności CE. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dostawy 2 szt. fabrycznie nowych ładowarek kołowych. 2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, technicznie sprawny, gotowy do pracy, w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Zakład/Instalacja Dylów 98-330 Dylów A, gmina Pajęczno w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 14:00. Koszt dostawy uwzględniony jest w wynagrodzeniu wskazanym w § 6 umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania pokazu sprawności technicznej przedmiotu umowy, w obecności Zamawiającego, po dostarczeniu przedmiotu umowy. 4. Odbiór przedmiotu umowy nastąpi w obecności przedstawiciela Wykonawcy w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 5. Przeprowadzenie w miejscu i w dniu odbioru przedmiotu umowy szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania ładowarek kołowych. 6. Przedmiot umowy wraz z zamontowanym wyposażeniem dodatkowym i osprzętem objęty jest gwarancją i rękojmią producenta przez okres 24 miesięcy lub 4000 mth/h (w zależności co nastąpi pierwsze). 7. Wraz z dostarczeniem przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuje się do: a) Dostarczenia protokołu przekazania; b) Dostarczenia instrukcji obsługi w języku polskim dla ładowarki kołowej i wyposażenia dodatkowego (w wersji papierowej i elektronicznej); c) Dostarczenia katalogu części zamiennych (w wersji papierowej i elektronicznej); d) Książka przeglądów i konserwacji ładowarki kołowej. Określony zakres i częstotliwość przeglądów serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz przeglądów konserwacyjnych; e) Deklarację zgodności CE. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1 do SWZ i umowy
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy