2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta Szczecinek w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i przekazania odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości o charakterze mieszanym tj. takich, które w części stanowią nieruchomość na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość na której nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie miasta Szczecinek.
Interne Kennung: K.271.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i przekazania odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości o charakterze mieszanym tj. takich, które w części stanowią nieruchomość na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość na której nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie miasta Szczecinek w zakresie: 1.1. odbioru odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości o charakterze mieszanym, położonych na terenie miasta Szczecinek, w podziale na następujące frakcje: a. 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 17 600 Mg, b. 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji – 2 400 Mg, c. 20 01 01 - papier i tektura – 1 500 Mg, d. 20 01 99 - inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe) – 2 000 Mg, e. 15 01 07 - opakowania ze szkła – 1 300 Mg, f. 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe – 1 600 Mg, g. 16 01 03 - zużyte opony – 120 Mg, h. 20 01 23* - urządzenia zawierające freony – 20 Mg, i. 20 01 35* - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki – 6 Mg, j. 20 01 36 - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 – 24 Mg. oraz przekazania zebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt. 1.1.lit. a-j powyżej, do Instalacji Komunalnej – Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. Wardyń Górny 35, 78-320 Połczyn Zdrój, którego udziałowcem jest Miasto Szczecinek i w którym 100 % udziałów należy do jednostek samorządu terytorialnego, 1.2. przeprowadzania mobilnych zbiórek odpadów wielkogabarytowych, (m.in. mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego), 1.3. wyposażenia, w okresie obowiązywania umowy na wykonanie zamówienia, nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości o charakterze mieszanym w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz pojemniki i/lub worki do gromadzenia odpadów zbieranych w sposób selektywny tj.: - odpadów ulegających biodegradacji, - papieru i tektury, - opakowań szklanych, - metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych. 2. Szczegółowy zakres usług, o których mowa w ust. 1 powyżej określa załącznik nr 5 do SWZ.