370800-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych niebezpiecznych pochodzących z PSZOK z terenu gminy Wolsztyn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych niebezpiecznych pochodzących z PSZOK z terenu gminy Wolsztyn
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych polegająca na: 1) przejęciu danej frakcji odpadów komunalnych niebezpiecznych pochodzących z PSZOK przez wykonawcę od podmiotu działającego w imieniu i na rzecz Zamawiającego, 2) transporcie danej frakcji odpadów komunalnych niebezpiecznych (stosownie do sposobu realizacji zamówienia), 3) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych niebezpiecznych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), w zapewnionym przez wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych , - zwana dalej łącznie, wraz z wszystkimi powiązanymi usługami i obowiązkami, „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych. Zamówienie dotyczy usługi zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych obejmujących odpady o kodach: 15 01 10* i 15 01 11* Szacowana maksymalna wielkość strumienia ww. odpadów (w zakresie zamówienia podstawowego) : a). odpady komunalne niebezpieczne – 10,00 Mg;
Interne KennungKOS.271.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych polegająca na: 1) przejęciu danej frakcji odpadów komunalnych niebezpiecznych pochodzących z PSZOK przez wykonawcę od podmiotu działającego w imieniu i na rzecz Zamawiającego, 2) transporcie danej frakcji odpadów komunalnych niebezpiecznych (stosownie do sposobu realizacji zamówienia), 3) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych niebezpiecznych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), w zapewnionym przez wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych , - zwana dalej łącznie, wraz z wszystkimi powiązanymi usługami i obowiązkami, „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych. Zamówienie dotyczy usługi zagospodarowania odpadów komunalnych niebezpiecznych obejmujących odpady o kodach: 15 01 10* i 15 01 11*. Szacowana maksymalna wielkość strumienia ww. odpadów (w zakresie zamówienia podstawowego) : a). odpady komunalne niebezpieczne – 10,00 Mg;
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp., przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie: 1) zwiększenia ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu w toku realizacji zamówienia, poprzez zmianę wysokości wynagrodzenia, o którym mowa w §7 ust. 1 umowy lub 2 (w brzmieniu pierwotnym) o nie więcej niż 20% sumy tych kwot, 2) nabycia usługi zagospodarowania odpadów komunalnych, która będzie realizowana maksymalnie przez okres dodatkowych 3 miesięcy, względem podstawowego okresu świadczenia usług. Na podstawie prawa opcji, Zamawiający ma prawo do jednostronnego wydłużenia okresu świadczenia usług maksymalnie o 3 miesiące, mieszczących się w okresie następującym po zakończeniu okresu podstawowego (terminowego lub przedterminowego). 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie Zamawiającego i wynikać z jego bieżących potrzeb. 3. Warunki skorzystania z prawa opcji określonego powyżej w ust. 1 pkt 1): 1) Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji, jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji, określonego w ust. 1 pkt 1) niniejszego paragrafu; 4. Skorzystanie z opcji na podstawie ust. 1 pkt 2 nastąpi na następujących zasadach: 1) może dotyczyć maksymalnie okresu 3 miesięcy lub okresu krótszego, 2) Zamawiający jest uprawniony do kilkukrotnego skorzystania z prawa opcji, przy czym suma okresów objętych każdorazowym skorzystaniem z tego prawa, nie może przekroczyć 3 miesięcy, a każdy z okresów, o który wydłużony zostanie okres świadczenia usług przez Wykonawcę nie może być krótszy niż 1 miesiąc, Szczegółowe zapisy dotyczące praw opcji, w tym warunki skorzystania z praw opcji opisane są w Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik do SWZ.