See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nowych licencji oprogramowania informatycznego – i2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa nowych licencji oprogramowania komputerowego – i2” – nowa licencja oprogramowania wraz ze wsparciem na okres 36 miesięcy: i2 Analyst's Notebook Concurrent User License + SW Subscription & Support 36 Months szt. 1 I i2 iBase Concurrent User License + SW Subscription & Support 36 Months szt. 2 2. Kod CPV: Główny kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Szczegóły dotyczące opisu, realizacji przedmiotu zamówienia, miejsca dostarczenia, terminu i zasad płatności oraz innych uregulowań prawnych zawiera Projekt umowy wraz załącznikami - zał. nr 2 do zaproszenia do negocjacji. 4. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami zaproszenia do negocjacji i jego załączników. 5. Wszystkie załączniki do zaproszenia do negocjacji stanowią jego integralną część.
Interne Kennung: ZP-56/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa nowych licencji oprogramowania komputerowego – i2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa nowych licencji oprogramowania komputerowego – i2” – nowa licencja oprogramowania wraz ze wsparciem na okres 36 miesięcy: i2 Analyst's Notebook Concurrent User License + SW Subscription & Support 36 Months szt. 1 I i2 iBase Concurrent User License + SW Subscription & Support 36 Months szt. 2 2. Kod CPV: Główny kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Szczegóły dotyczące opisu, realizacji przedmiotu zamówienia, miejsca dostarczenia, terminu i zasad płatności oraz innych uregulowań prawnych zawiera Projekt umowy wraz załącznikami - zał. nr 2 do zaproszenia do negocjacji. 4. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami zaproszenia do negocjacji i jego załączników. 5. Wszystkie załączniki do zaproszenia do negocjacji stanowią jego integralną część.