2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania, wdrożenie i uruchomienie e-usług ze szkoleniami w ramach projektu „Poprawa jakości usług cyfrowych Starostwa Powiatowego w Myszkowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup oprogramowania, wdrożenie i uruchomienie e-usług ze szkoleniami w ramach projektu „Poprawa jakości usług cyfrowych Starostwa Powiatowego w Myszkowie”. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części: Część 1: Cyfryzacja procesów back-office oraz wdrożenie e-usług publicznych. Część 2 – Modernizacja Systemu GIS z digitalizacją danych.
Interne Kennung: IR.272.1.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Cyfryzacja procesów back-office oraz wdrożenie e-usług publicznych.
Beschreibung: 1. Utworzenie EBOI (Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta) wraz ze zintegrowanym System Płatności Elektronicznych e-płatności. 2. Biuletyn Informacji publicznej. 3. Wdrożenie EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją) wraz z obsługą e-doręczeń i repozytorium w tym: a. Integracja systemów dziedzinowych umożliwiających obsługę systemów e-usług; b. Szyna usług integrująca usługi ePUAP, EZD i systemy dziedzinowe automatyzacja przepływu deklaracji podatkowych z platformy ePUAP, EZD do systemów dziedzinowych; 4. Zakup baz danych - Oprogramowanie bazodanowe. 5. Broker integracyjny umożliwiający używanie profilu zaufanego ePUAP do logowania w module obsługi interesanta. 6. Wymiana Systemów Dziedzinowych wraz z platformą usług publicznych udostępniającą dane z systemów dziedzinowych; W tym zakup systemów dziedzinowych (obsługa wieczyste w tym przekształcenia, dzierżawy, fakturowanie księgowość, ST i in.). 7. Integracja systemu FK z systemem zarządzania budżetem JST. 8. Aplikacja mobilna. 9. Zakup Systemu Kadry i Płace z portalem pracownika. 10. Prace instalacyjno-wdrożeniowe. 11. Szkolenie użytkowników systemu. Utworzenie i uruchomienie e-usług oraz formularzy elektronicznych opisanych powyżej.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Modernizacja Systemu GIS z digitalizacją danych.
Beschreibung: 1. Zakup licencji do posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania: a. Zakup modułu oprogramowania służącego do obsługi rzeczoznawców majątkowych online wraz z integracją z węzłem krajowym. b. Zakup modułu oprogramowania służącego do ewidencjonowania i zarządzania mieniem nieruchomym: gminy, powiatu, województwa i skarbu państwa. 2. Digitalizacja danych w tym: a. Skanowanie wszystkich operatów dotyczących przeprowadzonych klasyfikacji gruntów dla Powiatu Myszkowskiego; b. Skanowanie wszystkich map klasyfikacyjnych; c. Przeprowadzenie analizy (porównanie) użytków i klas, działek Powiatu Myszkowskiego; d. Sporządzenie protokołu rozbieżności; e. Dokonanie zmian w bazie o właściwe klasy oraz użytki gruntowe; f. Skanowanie plansz pierworysów map ewidencyjnych; g. Skanowanie brakującej części analogowych rejestrów gruntów; h. Skanowanie dokumentów ustalenia stanu posiadania. 3. Prace instalacyjno-wdrożeniowe. 4. Szkolenie użytkowników systemu..
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72316000 Datenanalyse