2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campagnedienstverlening
Beschreibung: Het bieden van full-service campagnedienstverlening door de inzet van eigen of extern aangetrokken specialisten, die op basis van beleids- en communicatiedoelstellingen en doelgroep- en gedragsinzichten effectieve crossmediale campagnes voor de Rijksoverheid ontwikkelen, realiseren en continu optimaliseren, met een sterke focus op strategie, creatie en projectmanagement, voor campagnes die bij DPC zijn aangemeld volgens de geldende aanmeldprocedure. Opdrachtnemer moet in staat zijn om maatwerk te bieden aan een scala aan Nadere opdrachtgevers in een politiek bestuurlijke context, diverse vormen van dienstverlening, verschillende wijzen van organisatie van de samenwerking met Nadere opdrachtgever en verscheidenheid in prijs/kwaliteitverhouding. Zie voor verdere, uitgebreide beschrijving van de Opdracht het Selectiedocument/Beschrijvend document. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is: € 52.000.000,- exclusief btw. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 70.000.000, - exclusief btw. Zie voor een verdere, uitgebreide beschrijving van de omvang/hoeveelheid het Selectiedocument en/of het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 201865001.023.011
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere belangstellende Ondernemer mag inschrijven op deze Aanbesteding We hebben gekozen voor een niet-openbare procedure. Dit doen wij omdat we verwachten dat er een groot aantal partijen geïnteresseerd zullen zijn en wij de intensiviteit van de inschrijving willen beperken tot de partijen die inhoudelijk uitermate geschikt zijn. - De omvang van de opdracht is groot; - De transactiekosten zijn bij veel geïnteresseerden hoog (voor zowel de inschrijvers als het projectteam); - De opdracht is crossmediaal waardoor veel expertisen betrokken zijn. Niet alle geïnteresseerden partijen zullen dit uit kunnen voeren, dus met een niet-openbare procedure worden beoogd een schifting te maken tussen goed passende en minder goed passende partijen; - De markt kent veel geïnteresseerde spelers (bekend bij DPC, maar ook onbekende partijen zullen zich melden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1