See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego na potrzeby biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 1. Zamówienie podzielone jest na trzy części: • Część I: dostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk), • Część II: dostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki), • Część III: dostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).
Vorherige Bekanntmachung: 187132-2026
Interne Kennung: ZO.2640.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: dostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk)
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk). Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II: dostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki),
Beschreibung: Dostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki),. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Menge: 82 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III: dostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).
Beschreibung: Dostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge: 50 Stück