2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bereiding, verpakking en levering van maaltijden voor ouderen en gehandicapten van 2026 tot 2029
Beschreibung: Bereiding, verpakking en levering van maaltijden voor ouderen en gehandicapten van 2026 tot 2029
Interne Kennung: PPP0C4-2171/5173/2024-084
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-084_1