See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów egzaminacyjnych dla Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów państwowych na kat. B i B+E prawa jazdy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych dla Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów na kat. B i B+E (B z kodem 96) prawa jazdy, wyposażonych w system rejestracji przebiegu egzaminu oraz w dodatkowy zestaw dźwigni i luster, niezbędnych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy w ilości: 1) pojazdy do przeprowadzania egzaminów kat. B prawa jazdy, wyposażone w system rejestracji przebiegu egzaminu oraz w dodatkowy zestaw dźwigni i luster, niezbędnych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy – 63 sztuki (w tym 36 szt. z instalacją LPG) - Zamawiający wymaga dostarczania pojazdów tej samej marki, tego samego modelu i koloru. 2) pojazdy do przeprowadzania egzaminów kat. B+E (B z kodem 96) prawa jazdy, wyposażone w system rejestracji przebiegu egzaminu oraz w dodatkowy zestaw dźwigni i luster, niezbędnych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy – 5 sztuk - Zamawiający wymaga dostarczania pojazdów tej samej marki, tego samego modelu i koloru.
Vorherige Bekanntmachung: 213078-2024
Interne Kennung: OL-ZP/04/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001