2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění STAREZ – SPORT, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku včetně pojištění přerušení provozu a pojištění odpovědnosti STAREZ – SPORT, a. s. s účinností 4 roky a s možností automatické prolongace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pojištění movitého a nemovitého majetku včetně pojištění přerušení provozu a pojištění odpovědnosti STAREZ – SPORT, a. s.
Interne Kennung: Komplexní pojištění STAREZ – SPORT, a.s.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny objektivních údajů a z nich vyplývající změny pojistného dané metodikou výpočtu pojistného. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v případě naplnění některé z podmínek pro odstoupení objednatele změnu dodavatele v průběhu plnění a jeho nahrazení účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, pokud takový (nový) dodavatel souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených ve své původní nabídce adekvátně k rozsahu současného stavu, tedy stavu odpovídajícímu době změny poskytovatele služby, cenově odvozenému od (novým) dodavatelem původně navrhovaných sazeb, a v souladu se závazným návrhem smlouvy na plnění veřejné zakázky dle Přílohy č. 1 zadávací dokumentace, přičemž zadavatel je v takovém případě oprávněn závazný návrh smlouvy upravit následujícím způsobem: - doplnit smlouvu tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý předmět plnění; - upravit dobu plnění a případná další smluvní ustanovení, která v důsledku předčasného ukončení původní smlouvy nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní smlouvě. Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. S dodavatelem, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podal nabídku, a o němž zadavatel (nebo jím jmenovaná hodnotící komise) prohlásila, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, a zároveň splní veškeré zákonné požadavky součinnosti před podpisem Smlouvy, bude uzavřena smlouva za stejných smluvních podmínek. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku na poskytování nových pojišťovacích služeb s vybraným dodavatelem zadat v jednacím řízení bez uveřejnění. Nové pojišťovací služby budou spočívat ve sjednání dalších pojistných produktů v případě změny pojistného zájmu zadavatele v průběhu celé doby plnění. Rozsah takto požadovaných služeb bude vymezen produktovými možnostmi poskytovatele služby v oblasti pojištění (tzn. pojistných produktů). Předpokládaná hodnota nových služeb je ohraničena zákonným maximem na 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky.