2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické vybavení kulturního domu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání audiovizuální techniky a souvisejícího vybavení do nově rekonstruovaného kulturního domu. Předmět veřejné zakázky je specifikován textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména projektovou dokumentací a soupisem položek, které tvoří přílohu textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“). Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 31682220 Mischpulte, 48151000 Computersteuerungssystem, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31527260 Beleuchtungssysteme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Technické vybavení kulturního domu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682220 Mischpulte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31527260 Beleuchtungssysteme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten