See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa SPZOZ w Augustowie – Cyfryzacja i integracja systemów medycznych wraz z AI oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach inwestycji D1.1.2 KPO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Transformacja cyfrowa SPZOZ w Augustowie – Cyfryzacja i integracja systemów medycznych wraz z AI oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach inwestycji D1.1.2 KPO” polegającego na zwiększeniu poziomu cyfryzacji procesów diagnostyczno-leczniczych oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa danych medycznych. 2. W ramach zadania zaplanowano m. in.: 1) Integrację i rozbudowę systemów informatycznych Zamawiającego w zakresie prowadzenia i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). 2) Digitalizację dokumentacji medycznej. 3) Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa. 4) Wdrożenie rozwiązań AI oraz integrację z Platformą Usług Inteligentnych (PUI). 3. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). 4. Zadanie podzielone jest na 5 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 32425000 Netzbetriebssystem, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 1 – Dostawa kompletnych stacji roboczych typu All-in-One wraz z systemem operacyjnym
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 szt. kompletnych stacji roboczych typu All-in-One wraz z systemem operacyjnym. 2) System operacyjny musi posiadać wbudowane funkcje dostępności umożliwiające korzystanie z urządzenia przez osoby z niepełnosprawnościami, w szczególności w zakresie obsługi wzroku, słuchu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 2- Podniesienie poziomu cyberbezpieczenstwa oraz modernizacja infrastruktury teleinformatycznej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Podniesienie poziomu cyberbezpieczenstwa oraz modernizacja infrastruktury teleinformatycznej” 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 32425000 Netzbetriebssystem, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 3 - Dostawa, wdrożenie i integracja systemu do elektronicznego podpisywania dokumentów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i integracja systemu do elektronicznego podpisywania dokumentów za pomocą tabletów z systemem HIS Zamawiającego. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 4- Dostawa oprogramowania do rozpoznawania mowy i konwersji mowy
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do rozpoznawania mowy i konwersji mowy na tekst, opartego na sztucznej inteligencji, z licencją na okres 24 miesięcy. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48820000 Server, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 5- Dostawa urządzeń do rejestracji dźwięku
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu typu ERP wraz z migracją danych, szkoleniem i integracją z systemem HIS Zamawiającego. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 6- Dostawa i wdrożenie systemu typu SIEM
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu typu SIEM wraz ze szkoleniem. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia przewidziany jest do dofinansowania w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: Część nr 6