Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zwanego dalej „prawem opcji”, w zakresie wyposażenia dwóch dodatkowych tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii (zwany dalej „UOE”) wraz z zasobnikami energii. Szczegółowe zasady uruchamiania prawa opcji Zamawiający opisał w § 1 Wzoru umowy.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Land: Polen