2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst levering meubilair stadhuis 2024-2028
Beschreibung: Het stadhuis van Mortsel wordt momenteel verbouwd. Bij het ontwerp van het gebouw wordt veel belang gehecht aan herbruik en recuperatie van waardevolle oorspronkelijke materialen. Deze filosofie dient in het meubilair en de inrichting van het stadhuis verdergezet te worden. De inschrijver maakt een voorstel van totaalconcept voor het meubilair van het stadhuis met als richtlijn het ingetekende meubilair op de plannen en een ruimtelijst die het type meubel en de hoeveelheden aangeeft. Deze lijst en plannen zijn niet beperkend. De plannen en een de ruimtelijst met de hoeveelheden en type meubilair worden toegevoegd als bijlage bij het bestek. De lijst en plannen met hoeveelheden zijn een richtlijn, het ingetekende meubilair op de plannen is indicatief maar geeft wel een duidelijk beeld naar het aantal gewenste werkplekken per ruimte. Voorzieningen als elektriciteit en verlichting liggen vast en kunnen niet meer wijzigen, zie plannen. Op het moment van uitvoering moet het aantal werkplekken per ruimte in overleg met het Lokaal Bestuur Mortsel vastgelegd worden. Vast meubilair behoort niet tot deze opdracht. Er wordt een lijst van het bestaande meubilair toegevoegd bij het bestek. Het is aan de inschrijver om het bestaande meubilair aan een esthetisch en technisch nazicht te onderrichten, indien geschikt dit te herbruiken en te integreren samen met nieuw aangeboden meubilair bij de inrichting van het stadhuis om zo tot een totaalconcept te komen. (bijlage IV bij bestek)
Interne Kennung: PPP06T-18572/5061/2024 L 2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024 L 2_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39134000 Computermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151300 Modulmöbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39155000 Büchereimöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen