37103-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Einlaufschächten – Kolkenreiniging
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKolkenreiniging
BeschreibungDeze opdracht betreft het reinigen en leeghalen van de kolken voor de gemeente Diemen. In totaal zijn er 8.900 kolken, waarvan er 7.500 kolken machinaal gereinigd kunnen worden en 1.400 handmatig gereinigd moeten worden, omdat hier de vrachtwagen niet bij kan. De kolken dienen 2 keer per jaar gereinigd te worden, waarvan eenmaal in het voorjaar (april/ mei) en eenmaal in het najaar (oktober/ november). De werkzaamheden die horen bij het reinigingen van de kolken zijn: - Het verwijderen van vuil zoals zand en bladeren - Het reinigen van de kolken - Het controleren en vrijhouden van de afvoer Aan de aantallen genoemd in de opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. Zie PvE.
Interne KennungDUO DM 202511 PRJ-2500189
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDeze raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal 4 jaar. De beoogde looptijd van de raamovereenkomst is van 15-04-2026 tot en met 14-04-2028 met een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar. Wanneer de gemeente gebruik maakt van één of meerdere verlengingen zal zij dit uiterlijk 6 maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer de raamovereenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.