2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług hotelarsko – gastronomicznych w Projekcie „Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarsko – gastronomicznych w Projekcie „Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)”. 2.Przedmiot umowy będzie realizowany przez okres 6 miesięcy od dnia jej zawarcia lub do wyczerpania kwoty wynagrodzenia, określonej w § 5 ust. 1 umowy, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. 3.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje sie w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług hotelarsko – gastronomicznych w Projekcie „Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)