2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.58.2025 Advies- en ingenieursdiensten Vastgoed
Beschreibung: De gemeente Leiden zoekt professionele partijen voor het leveren van advies- en ingenieursdiensten met een afgebakend eindresultaat. Het betreft gebouw gerelateerde technische adviesdiensten binnen verschillende gemeentelijke projecten. De opdrachten beslaan diverse fasen van het bouwproces en vragen om specialistische kennis op gebieden zoals E- en W-installaties, bouwkunde, constructie, bouwfysica en monumentenzorg. Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: A04.58.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrotechnisch- en werktuigbouwkundige adviezen
Beschreibung: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van elektrotechniek en werktuigbouwkundig. Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundig-, bouwfysisch en constructie adviezen
Beschreibung: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van bouwkunde, bouwfysica en constructies. Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Specialistisch advies monumenten
Beschreibung: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor specialistische advies- en ingenieursdiensten op het gebied van monumenten (een gebouw met cultuurhistorische of wetenschappelijke waarde met de classificatie ‘Monument’). Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 3