See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Dostawa leków i materiałów opatrunkowych dla potrzeb Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie
Vorherige Bekanntmachung: 111682-2025
Interne Kennung: SZP.26.1.2025.PN.SJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są leki i materiały opatrunkowe
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Dostawa leków i materiałów opatrunkowych
Interne Kennung: Część 13