See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf - Full service onderhoudovereenkomst Hiller decantors DP574/11012/FD
Beschreibung: Door middel van deze vooraankondiging van vrijwillige transparantie vooraf, wil waterschap Vechtstromen marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen om een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op te starten (zoals bedoeld onder paragraaf 2.2.1.7 van de Aanbestedingswet 2012), voor het afsluiten van een full-service onderhoudscontract van twee Hiller decantors, specifiek type DP574/11012/FD. Het full-service onderhoudscontract omvat alle mechanische, elektrische en softwarematige aspecten voor deze specifieke decantors. Waterschap Vechtstromen is voornemens deze procedure te starten met Hiller GmbH te Vilsbiburg, Duitsland. Op RWZI Hengelo beheert Waterschap Vechtstromen de energiefabriek. Onderdeel van deze energiefabriek is de ontwatering van het uitgegiste slib. Voor de ontwatering wordt gebruik gemaakt van twee decanteercentrifuges. De decanteercentrifuges zijn via een Europese aanbesteding ("Levering en onderhoud eindontwateringscentrifuges Energie Fabriek Hengelo, Z-1819174") aangeschaft. Onderdeel van die aanbesteding was een full-service onderhoudscontract. Het huidige full-service contract is op onderdelen niet volledig gebleken. Om in de toekomst ook te beschikken over een actueel full-service contract, wenst Waterschap Vechtstromen het huidige contract te herzien en een nieuw full-service contract af te sluiten zodat deze gelijklopend is met de levensduur van de decantors. Hierdoor beschikt het waterschap in de toekomst ook over een partij die een full-service onderhoudscontract kan bieden voor alle mechanische, elektrische en softwarematige aspecten, alsmede de bijbehorende garanties, certificeringen, updates etc. Waterschap Vechtstromen wil marktpartijen door middel van deze vrijwillige aankondiging in de gelegenheid stellen om eventueel een gemotiveerd bezwaar aan te tekenen tegen het opstarten van de voormelde onderhandelingsprocedure met mogelijke opdrachtverstrekking aan Hiller GmbH. Indien u bezwaar heeft tegen dit voornemen, dient u uw bezwaar voldoende gemotiveerd binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging per e-mail bekend te maken aan waterschap Vechtstromen, t.a.v. h.van.schot@vechtstromen.nl.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259200 Reparatur und Wartung von Reinigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000