See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 1 – Wkręty, płytki, gwoździe Pakiet 2 – Traumatologia Pakiet 3 – Gwóźdź odpiętowy Pakiet 4 – Implant dystansowy Pakiet 5 – Implanty do protezy barku Pakiet 6- Implanty stawu kolanowego Pakiet 7- Endoproteza stawu śródstopno- paliczkowego dużego palca stopy Pakiet 8- Implanty stawu kolanowego 2
Vorherige Bekanntmachung: 172840-2026
Interne Kennung: 4/132/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający – na podstawie art. 139 ust 1 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. B. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące, przedmiotowe środki dowodowe: 1) oświadczenie Wykonawcy, iż oferowany przedmiot zamówienia posiada dokumenty dopuszczające do obrotu na terytorium RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U z 2024, poz. 1620) wraz ze zobowiązaniem, iż dokumenty te zostaną udostępnione Zamawiającemu na każde jego wezwanie według załącznika nr 5 do SWZ. 2. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub uzupełnienie lub zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 3. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r., str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, ul. Piłsudskiego 11, tel. 84 6962611; e-mail: sekretariat@spzozhrubieszow.pl 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): e-mail: inspektor@spzozhrubieszow.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania i udzieleniu zamówienia, prowadzenia dokumentacji księgowo-podatkowej, archiwizacji danych, dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. 4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest: 1) ustawa z 11.9.2019 r. – Prawo zamówień publicznych; 2) ustawa z 27.8.2009 r. o finansach publicznych; 3) ustawa z 14.7.1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; 4) art. 6 pkt.1 lit. c RODO przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. 5. Odbiorca lub kategorie odbiorców: podmioty upoważnione na podstawie zawartych umów powierzenia oraz uprawnione na mocy obowiązujących przepisów prawa, w szczególności osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 oraz art. 74–76 PZP. Zasada jawności ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych, z wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególna kategoria danych). 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania oraz przez okres wynikający z przepisów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych, w szczególności zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata – przez cały okres obowiązywania umowy. 7. Posiada Pani/Pan prawo: 1) żądania dostępu do danych; w przypadku gdy wykonanie tego obowiązku, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może, zgodnie z art. 75 PZP, żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia; 2) żądania sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych; zgodnie z art. 76 PZP wykonanie tego obowiązku nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników; 3) usunięcia danych w przypadku, gdy dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane, lub w inny sposób przetwarzane; 4) żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; zgodnie z art. 74 ust. 3 PZP wykonanie tego obowiązku nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenie postępowania o udzielenie zamówienia. 8. Przysługuje Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa. 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również profilowaniu. 10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. 11. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach PZP, związanych z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z PZP. 12. Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z wyłączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Wkręty, płytki, gwoździe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 1 – Wkręty, płytki, gwoździe
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Traumatologia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 2 – Traumatologia
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Gwóźdź odpiętowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 3 – Gwóźdź odpiętowy
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Implant dystansowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 4 – Implant dystansowy
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Implanty do protezy barku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 5 – Implanty do protezy barku
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- Implanty stawu kolanowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 6- Implanty stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7- Endoproteza stawu śródstopno- paliczkowego dużego palca stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 7- Endoproteza stawu śródstopno- paliczkowego dużego palca stopy
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- Implanty stawu kolanowego 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 8(słownie: osiem) pakietów: Pakiet 8- Implanty stawu kolanowego 2
Interne Kennung: Pakiet 8