2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skupinový vodovod pro zásobení obcí a měst v lokalitě Dobříšska a Novoknínska pitnou vodou – projektová dokumentace stavby
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy o dílo mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je úplné a řádné zpracování příslušného stupně projektové dokumentace a obstarání příslušných stavebních povolení / povolení záměru v souvislosti s projektem „Skupinový vodovod pro zásobení obcí a měst v lokalitě Dobříšska a Novoknínska pitnou vodou“ v rozsahu dle projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění liniové stavby, která tvoří Přílohu č. 3 ZD, a dalších příloh ZD, zejm. Specifikace předmětu plnění a Technického popisu stavby a stavu projektové přípravy. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001