371190-2025 - Wettbewerb
Polen – Postbeförderung auf der Straße – Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G
BeschreibungRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G w podziale na 19 części
Interne KennungBZ.26.259.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensjednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
LosLOT-0001
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 1
BeschreibungTabela kursowa nr 60
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 1
Menge15 180 Kilometer
Optionen
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 1 265 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
LosLOT-0025
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 2
BeschreibungTabela kursowa nr 61
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 2
Menge15 433 Kilometer
LosLOT-0026
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 3
BeschreibungTabela kursowa nr 67
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 3
LosLOT-0027
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 4
BeschreibungTabela kursowa nr 70
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 4
Menge20 746 Kilometer
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 590 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
LosLOT-0028
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 5
BeschreibungTabela kursowa nr 81
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 5
Menge27 324 Kilometer
LosLOT-0029
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 6
BeschreibungTabela kursowa nr 82
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 6
LosLOT-0030
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 7
BeschreibungTabela kursowa nr 88
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 7
Menge30 360 Kilometer
LosLOT-0031
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 8
BeschreibungTabela kursowa nr 114
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 8
LosLOT-0032
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 9
BeschreibungTabela kursowa nr 115
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 9
Menge34 408 Kilometer
LosLOT-0033
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 10
BeschreibungTabela kursowa nr 40
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 10
Menge52 877 Kilometer
LosLOT-0034
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 11
BeschreibungTabela kursowa nr 43
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 11
Menge54 648 Kilometer
LosLOT-0035
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 12
BeschreibungTabela kursowa nr 45
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 12
Menge80 892 Kilometer
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 10 584 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 10 584 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
LosLOT-0036
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 13
BeschreibungTabela kursowa nr 47
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 13
Menge31 372 Kilometer
LosLOT-0037
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 14
BeschreibungTabela kursowa nr 48
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 14
Menge61 488 Kilometer
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 8 064 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 8 064 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
LosLOT-0038
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 15
BeschreibungTabela kursowa nr 51
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 15
Menge23 276 Kilometer
LosLOT-0039
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 16
BeschreibungTabela kursowa nr 52
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 16
Menge25 553 Kilometer
LosLOT-0040
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 17
BeschreibungTabela kursowa nr 54
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 17
Menge43 516 Kilometer
LosLOT-0041
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 18
BeschreibungTabela kursowa nr 57
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 18
Menge39 407 Kilometer
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
LosLOT-0042
TitelRealizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Warszawa dla pojazdów kategorii II – usługa G - część nr 19
BeschreibungTabela kursowa nr 58A
Interne KennungBZ.26.259.2025 - część nr 19
Menge49 392 Kilometer
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 560 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 560 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,