See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace nástřiku do interiéru tramvají
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele a uzavření smlouvy na dodávku a polep interiéru tramvají antigraffiti fólií, a dále výběr dodavatele a uzavření smlouvy na provedení antigraffiti nástřiku nebo nátěru tramvají,
Vorherige Bekanntmachung: 10897-2023
Interne Kennung: Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace nástřiku do interiéru tramvají
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44174000 Folien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace antigraffiti nástřiku do interiéru tramvají-část 1 (TRAM T3 a KT8N2)
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka antigraffiti fólií a polep interiéru tramvají zadavatele typu T3 a KT8N2 podle technické specifikace antigraffiti fólií, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace antigraffiti nástřiku do interiéru tramvají-část 2 (TRAM 14T a 15T)
Interne Kennung: Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace antigraffiti nástřiku do interiéru tramvají-část 2 (TRAM 14T a 15T)