2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding – Raamovereenkomst Eindejaarsgeschenken PNH
Beschreibung: De Provincie heeft als ambitie gesteld dat de opdracht duurzaam wordt uitgevoerd, conform de gestelde eisen en binnen de gestelde kaders en financiële mogelijkheden. De doelstellingen staan vermeld op www.noord-holland.nl/duurzameinfrastructuur. Hiervoor zijn minimale eisen opgenomen, zoals het toepassen van milieuvriendelijke materialen, het beperken van CO₂-uitstoot bij distributie, het voorkomen van verspilling en – waar mogelijk – het inzetten van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De totale maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €1.000.000 exclusief btw gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst, inclusief verlengingsopties. De opdracht omvat de levering van circa 1.600 cadeaukaarten van €75 en 200 cadeaukaarten van €25 per jaar, alsmede eenmalige kosten voor ontwerp en beheer van de bestelsite en projectmanagement.
Interne Kennung: TN 527343
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een openbare Europese aanbesteding voor het afsluiten van een Raamovereenkomst voor de levering van eindejaarsgeschenken aan de Provincie Noord-Holland. De opdracht wordt gegund aan één leverancier op basis van het gunningscriterium economisch meest voordelige inschrijving (beste prijs-kwaliteitverhouding). De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar en kan tweemaal met één jaar worden verlengd. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 1.000.000 exclusief btw over de totale looptijd, inclusief verlengingen. Er zijn geen Nadere Overeenkomsten of hernieuwde oproepen tot mededinging voorzien binnen deze Raamovereenkomst.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Eindejaarsgeschenken PNH
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren van eindejaarsgeschenken in de vorm van circa 1.600 cadeaukaarten van €75 en 200 cadeaukaarten van €25 per jaar voor medewerkers van de Provincie Noord-Holland. Daarnaast omvat de opdracht eenmalige kosten voor het ontwerp en opmaak van de cadeaukaarten in huisstijl, het ontwikkelen en beheren van een bestelsite en het bijbehorende projectmanagement. De totale maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €1.000.000 exclusief btw over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties. Deze opdracht betreft het leveren van eindejaarsgeschenken in de vorm van circa 1.600 cadeaukaarten van €75 en 200 cadeaukaarten van €25 per jaar voor medewerkers van de Provincie Noord-Holland. Daarnaast omvat de opdracht eenmalige kosten voor het ontwerp en opmaak van de cadeaukaarten in huisstijl, het ontwikkelen en beheren van een bestelsite en het bijbehorende projectmanagement. De totale maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €1.000.000 exclusief btw over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kan tweemaal met een periode van één jaar worden verlengd.