2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brněnská síť veřejných nabíjecích stanic – stavební příprava
Beschreibung: Zadavatel pro Statutární město Brno zajišťuje dlouhodobý projekt elektromobility spočívající ve vybudování sítě dobíjecích stanic pro elektromobily (DS). V souvislosti s tím zadavatel nakupuje dobíjecí stanice pro elektromobily. Pro instalaci těchto DS musí zadavatel zajistit stavební připravenost, a to vždy na základě konkrétní projektové dokumentace (dále jen „PROJEKT“), pro každou jednotlivou DS, jejíž pořízení zadavatel též pořizuje, a to vč. projednání s dotčenými orgány a organizacemi a vydání stavebního povolení. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stavební připravenosti pro instalaci dobíjecích stanic pro elektromobily, jejichž síť zadavatel vybuduje na území města Brna. Jedná se o zajištění stavební připravenosti pro zřízení nových odběrných míst z distribuční sítě určených k napájení elektromobilů. Podrobný rozsah stavebních, které bude zadavatel požadovat realizovat, bude blíže specifikován v PROJEKTU a v soupisu prací a výkazu výměr, které budou účastníkům rámcové dohody zasílány k ocenění v rámci dílčích zakázek realizovaných na základě uzavřené rámcové dohody (minitendry). Dodávkou stavby podle SOD se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých stavebních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečnostní opatření apod.), geodetické zaměření dokončené stavby a vypracování geometrického plánu pro vklad do katastru nemovitostí a zajištění a předání projektové dokumentace skutečného provedení díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1