See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE USTABILIZOWANYCH KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH ORAZ SKRATEK I ZAWARTOŚCI PIASKOWNIKÓW OPRZEZ ODZYSK LUB UNIESZKODLIWIENIE Z GRUPOWEJ CZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O.W KUTNIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze (tj. załadunku, transporcie) i zagospodarowaniu poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów, w tym: - komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) w ilości około 21 000 Mg; - skratek (kod odpadu 19 08 01) w ilości około 150 Mg; - zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02) w ilości około 100 Mg.
Interne Kennung: 1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE USTABILIZOWANYCH KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH ORAZ SKRATEK I ZAWARTOŚCI PIASKOWNIKÓW POPRZEZ ODZYSK LUB UNIESZKODLIWIENIE Z GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O.W KUTNIE