See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i szczepionek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków i szczepionek do Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6 Produkty Farmaceutyczne; Szczepionki 33651600-4; Immunoglobuliny 33651520-9; 3. Zamówienie obejmuje 57 zakresów. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 119-W-D-10-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zakres 37 Immunoglobuliny anty D
Beschreibung: Zakres 37 Immunoglobuliny anty D
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0008
Titel: Zakres 51 Lek
Beschreibung: Zakres 51 Lek
Los: LOT-0009
Titel: Zakres 52 Lek
Beschreibung: Zakres 52 Lek
Los: LOT-0010
Titel: Zakres 55 Lek
Beschreibung: Zakres 55 Lek
Los: LOT-0011
Titel: Zakres 22 Szczepionka przeciwko pneumokokom
Beschreibung: Zakres 22 Szczepionka przeciwko pneumokokom