371443-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Konstruktionen – Dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej zgodnie z dokumentami zamówienia. Zakres zamówienia został podzielony dwa zadania tj.: Zadanie nr 1 - ZESTAW ROZBUDOWY FORTYFIKACYJNEJ MIL-1G oraz MIL-3G Zadanie nr 2 - ZESTAW ROZBUDOWY FORTYFIKACYJNEJ MIL-5G 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia w szczególności w załączniku nr 3 oraz 4 do SWZ. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (dla poszczególnych zadań). 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung96/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej MIL-1G i MIL-3G
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej MIL-1G i MIL-3G zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Ilość pozyskiwanego przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania eksploatacyjno-techniczne określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie oraz na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załączniku nr 3 do SWZ - PPU. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej MIL-5G
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest dostawa zestawów rozbudowy fortyfikacyjnej MIL-5G zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Ilość pozyskiwanego przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania eksploatacyjno-techniczne określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2