37148-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Wymiana zintegrowanego systemu PACS wraz z migracją danych, dostawa stacji przeglądowych, stacji diagnostycznych oraz sprzętu serwerowego i oprogramowania towarzyszącego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana zintegrowanego systemu PACS wraz z migracją danych, dostawa stacji przeglądowych, stacji diagnostycznych oraz sprzętu serwerowego i oprogramowania towarzyszącego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa przez Wykonawcę stacji przeglądowych, stacji diagnostycznych, sprzętu serwerowego oraz oprogramowania towarzyszącego i licencji na oprogramowanie szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ (dalej łącznie jako: „Sprzęt”), 2) wymiana przez Wykonawcę zintegrowanego systemu PACS wraz z migracją danych oraz instalacja oprogramowania (przez migrację Zamawiający rozumie przeniesienie danych w formacie DICOM z obecnie funkcjonującego systemu na nowe środowisko z zachowaniem wszystkich właściwości diagnostycznych migrowanych danych). zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach wsparcia finansowego dla inwestycji w obszarze zdrowia, na podstawie umowy, która została zawarta przez Zamawiającego z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju sp. z o. o., w ramach Uchwały nr 30/1448/24 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 28 listopada 2024 r. (dalej: jako Projekt). Źródłem finansowania wsparcia w ramach programu będą środki finansowe pochodzące z reużycia perspektywy finansowej 2014-2020 w ramach umowy nr ZW-I.273.8.2024 o powierzeniu zadania publicznego zawartej w dniu 31 stycznia 2024 r. między Województwem Kujawsko-Pomorskim a Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju sp. z o. o. Wsparcie, o którym mowa powyżej będzie miało formę pożyczki z obowiązkiem częściowej spłaty pożyczonego kapitału, która finansować będzie w 100 % wydatków kwalifikowanych. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungZ/101/PN/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa przez Wykonawcę stacji przeglądowych, stacji diagnostycznych, sprzętu serwerowego oraz oprogramowania towarzyszącego i licencji na oprogramowanie szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ (dalej łącznie jako: „Sprzęt”), 2) wymiana przez Wykonawcę zintegrowanego systemu PACS wraz z migracją danych oraz instalacja oprogramowania (przez migrację Zamawiający rozumie przeniesienie danych w formacie DICOM z obecnie funkcjonującego systemu na nowe środowisko z zachowaniem wszystkich właściwości diagnostycznych migrowanych danych). zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach wsparcia finansowego dla inwestycji w obszarze zdrowia, na podstawie umowy, która została zawarta przez Zamawiającego z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju sp. z o. o., w ramach Uchwały nr 30/1448/24 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 28 listopada 2024 r. (dalej: jako Projekt). Źródłem finansowania wsparcia w ramach programu będą środki finansowe pochodzące z reużycia perspektywy finansowej 2014-2020 w ramach umowy nr ZW-I.273.8.2024 o powierzeniu zadania publicznego zawartej w dniu 31 stycznia 2024 r. między Województwem Kujawsko-Pomorskim a Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju sp. z o. o. Wsparcie, o którym mowa powyżej będzie miało formę pożyczki z obowiązkiem częściowej spłaty pożyczonego kapitału, która finansować będzie w 100 % wydatków kwalifikowanych. 3. Wykonawca w Załączniku nr 6 do SWZ (w dwóch arkuszach) zobowiązany jest do wskazania odpowiednio: (w arkuszu parametry wymagane) w miejscu PODAĆ** Producenta, nazwy i wersja oprogramowania, (w arkuszu parametry oceniane) w miejscu *PODAĆ TAK/NIE. 4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”. 5. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.).
Interne KennungZadanie 1/1