See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zabezpieczenia medycznego firmą zewnętrzną oraz zabezpieczenie lekarskie z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa zabezpieczenia medycznego firmą zewnętrzną oraz zabezpieczenie lekarskie z podziałem na zadania 1-4, która została określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załączniki nr 2 a – 2 d do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 234848-2025
Interne Kennung: 003/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin zgodnie z z art. 360 ust. 3 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabezpieczenie medyczne Lekarskie szkoleń oraz kursów nurkowych organizowanych przez JW 4026 oraz podmiotów będących na jej zaopatrzeniu.
Beschreibung: Zabezpieczenie medyczne Lekarskie szkoleń oraz kursów nurkowych organizowanych przez JW 4026 oraz podmiotów będących na jej zaopatrzeniu z podziałem na zadania 4, która została określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznikiem nr 2 d do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens