See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontzakken en bergen van textiel afkomstig uit Optimo-inzameling
Beschreibung: De uit te voeren dienst betreft de dagelijks aangeleverde textielzakken via de Optimo-inzameling te openen en een korte uitsortering te organiseren waarbij alle stoorstoffen verwijderd worden, en het resterende aangezuiverde textiel te bergen op een droge plaats.
Interne Kennung: AK25_251022_Ontzakken textiel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19620000 Textilabfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK25_251022_Ontzakken textiel - 1
Interne Kennung: 1