See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwa i ginekologii w ramach dyżurów lekarskich w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwa i ginekologii w ramach dyżurów lekarskich w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 23/DP/04/2025/2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121210 Dienstleistungen von Gynäkologen oder Geburtshelfern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 23/EDP/04/2025/2