See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania
Beschreibung: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 1 Dostawa oleju opałowego lekkiego do Rejonu w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Nagoszewka Pierwsza 80, 07-300 Ostrów Mazowiecka. Zadanie 2 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Siedlce (Cicibór – Borki), 08-106 Borki – Wyrki. Zadanie 3 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Ostrołęka (Kacice) GPS 52°39'50.9"N 21°04'35.4"E, brak adresu administracyjnego.
Vorherige Bekanntmachung: 91930-2026
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 7)* rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 10. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 12. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 1 Dostawa oleju opałowego lekkiego do Rejonu w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Nagoszewka Pierwsza 80, 07-300 Ostrów Mazowiecka.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 1 Dostawa oleju opałowego lekkiego do Rejonu w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Nagoszewka Pierwsza 80, 07-300 Ostrów Mazowiecka.
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.1.2026 Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 2 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Siedlce (Cicibór – Borki), 08-106 Borki – Wyrki.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 2 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Siedlce (Cicibór – Borki), 08-106 Borki – Wyrki.
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.1.2026 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 3 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Ostrołęka (Kacice) GPS 52°39'50.9"N 21°04'35.4"E, brak adresu administracyjnego.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa gazu propan i oleju opałowego do celów grzewczych do jednostek administrowanych przez GDDKiA Oddział w Warszawie w podziale na 3 zadania Zadanie 3 Dostawa gazu propan do Obwód Drogowy Ostrołęka (Kacice) GPS 52°39'50.9"N 21°04'35.4"E, brak adresu administracyjnego.
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.1.2026 Zadanie 3