2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolreiniging en inspectie 2026-2029
Beschreibung: De werkzaamheden bevatten het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud binnen de gemeente Oost Gelre. Deze werkzaamheden bestaan uit het reinigen en inspecteren van de vrijvervalrioleringen. De gemeente heeft per jaar een budget beschikbaar van ca. € 150.000,- exclusief btw. De maximale waarde (het plafondbedrag) van de raamovereenkomst is: € 1.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: OG-002-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging