See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/18/26 DOSTAWA, ROZBUDOWA, MONTAŻ, KONFIGURACJA, WDROŻENIE, URUCHOMIENIE (ODPOWIEDNIO - ZGODNIE Z OPZ) URZĄDZEŃ, SYSTEMÓW IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, rozbudowa, montaż, konfiguracja, wdrożenie, uruchomienie (odpowiednio - zgodnie z załącznikiem nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia) poniższych elementów, w podziale na zadania: ZADANIE 1: DOSTAWA URZĄDZEŃ TYPU FIREWALL KLASY UTM, WSPARCIA DLA SYSTEMU OCHRONY POCZTY ELEKTRONICZNEJ ORAZ URUCHOMIENIE UWIERZYTELNIENIA 2FA (100 TOKENÓW) ZADANIE 2: DOSTAWA I ROZBUDOWA W ZAKRESIE POPRAWY SEGMENTACJI SIECI POPRZEZ DOPOSAŻENIE W PRZEŁĄCZNIKI DOSTĘPOWE 24 I 48 PORTOWE, URZĄDZENIA AP ORAZ ROZBUDOWĘ SYSTEMU ZARZĄDZANIA AP ZADANIE 3: DOSTAWA OPROGRAMOWANIA OCHRONY STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW SYSTEM AV / XDR
Vorherige Bekanntmachung: 301582-2026
Interne Kennung: DZP/18/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025 r. poz. 620, 769, 794, 1165, 1173, 1235), skraca termin składania ofert do 15 dni z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej”. Przedmiot zamówienia jest w całości finansowany ze środków projektu pn. „Przyspieszenie procesów cyfryzacji w Specjalistycznym Szpitalu w Kościerzynie” w ramach inwestycji D1.1.2 „Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej” KPO. Zgodnie z § 10 ust. 1 Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0304/25/KPO/1090/2026/38 o objecie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia z dnia 13 stycznia 2026r., Zamawiający zobowiązany jest do rozliczenia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia kwalifikowalności wydatków, tj. 31 maja 2026r. Z dokumentacji projektu wynika, że termin ten nie podlega przedłużeniu. Zachowanie podstawowego terminu, tj. co najmniej 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, uniemożliwiłoby przeprowadzenie postępowania, zawarcie umowy i zrealizowanie przedmiotu zamówienia przed upływem wskazanej daty rozliczenia finansowania. W konsekwencji, brak skrócenia terminu składania ofert będzie skutkować uznaniem wydatków za niekwalifikowalne oraz koniecznością zwrotu części lub całości dofinansowania. Podstawowy termin składania ofert (35 dni) w połączeniu z kolejnymi etapami postępowania powoduje przekroczenie daty końcowej kwalifikowalności wydatków. Dodatkowo należy uwzględnić czas niezbędny na przygotowanie i zatwierdzenie dokumentacji do rozliczenia wydatków, co jeszcze bardziej skraca Zamawiającemu dostępny harmonogram. W związku z tym zachodzi pilna i uzasadniona potrzeba udzielenia zamówienia w rozumieniu art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, poprzez skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, aby zapewnić zawarcie umowy i zrealizowanie przedmiotu zamówienia w terminie umożliwiającym rozliczenie środków finansowych do dnia [31-05-2026]. Zamawiający wskazuje przy tym, że składanie ofert odbywać się będzie w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1: DOSTAWA URZĄDZEŃ TYPU FIREWALL KLASY UTM, WSPARCIA DLA SYSTEMU OCHRONY POCZTY ELEKTRONICZNEJ ORAZ URUCHOMIENIE UWIERZYTELNIENIA 2FA (100 TOKENÓW)
Beschreibung: ZADANIE 1: DOSTAWA URZĄDZEŃ TYPU FIREWALL KLASY UTM, WSPARCIA DLA SYSTEMU OCHRONY POCZTY ELEKTRONICZNEJ ORAZ URUCHOMIENIE UWIERZYTELNIENIA 2FA (100 TOKENÓW)
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2: DOSTAWA I ROZBUDOWA W ZAKRESIE POPRAWY SEGMENTACJI SIECI POPRZEZ DOPOSAŻENIE W PRZEŁĄCZNIKI DOSTĘPOWE 24 I 48 PORTOWE, URZĄDZENIA AP ORAZ ROZBUDOWĘ SYSTEMU ZARZĄDZANIA AP
Beschreibung: ZADANIE 2: DOSTAWA I ROZBUDOWA W ZAKRESIE POPRAWY SEGMENTACJI SIECI POPRZEZ DOPOSAŻENIE W PRZEŁĄCZNIKI DOSTĘPOWE 24 I 48 PORTOWE, URZĄDZENIA AP ORAZ ROZBUDOWĘ SYSTEMU ZARZĄDZANIA AP
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3: DOSTAWA OPROGRAMOWANIA OCHRONY STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW SYSTEM AV / XDR
Beschreibung: ZADANIE 3: DOSTAWA OPROGRAMOWANIA OCHRONY STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW SYSTEM AV / XDR
Interne Kennung: ZADANIE 3
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket