2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov – stavební práce“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stavební úprava kuchyně v rámci projektu s názvem: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov – stavební práce“. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci vypracované panem Ing. Pavlem Maturou, IČ: 06169848, Závořická 550, Postřelmov 78969 (dále jen „projektová dokumentace“), která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4 Projektová dokumentace“ a v neoceněném soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (slepých rozpočtech), který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stavební úprava kuchyně v rámci projektu s názvem: „Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov – stavební práce“. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci vypracované panem Ing. Pavlem Maturou, IČ: 06169848, Závořická 550, Postřelmov 78969 (dále jen „projektová dokumentace“), která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace „Příloha č. 4 Projektová dokumentace“ a v neoceněném soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (slepých rozpočtech), který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr“.
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov – stavební práce“