See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Poradni Specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Poradni Specjalistycznych. Zamówienie zostało podzielone na 18 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy, załączniku nr 2a – minimalne parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 165412-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: 7. Holtery EKG i ciśnienia
Beschreibung: Holtery EKG i ciśnienia
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Aparat EKG
Beschreibung: Aparat EKG
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0010
Titel: 10. Nożyce do cięcia gipsu
Beschreibung: Nożyce do cięcia gipsu
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Piła oscylacyjna do cięcia gipsu z wymienną tarczą
Beschreibung: Piła oscylacyjna do cięcia gipsu z wymienną tarczą
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Rozwieracz do gipsu
Beschreibung: Rozwieracz do gipsu
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Kleszczyki do usuwania drutu Kirschnera
Beschreibung: Kleszczyki do usuwania drutu Kirschnera
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0016
Titel: 16. Aparat USG 1
Beschreibung: Aparat USG 1
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Aparat USG 2
Beschreibung: Aparat USG 2
Interne Kennung: Pakiet 17